BIP KMPSP w Sosnowcu

A A+ A++

ul. Klimontowska 21
41-200 Sosnowiec

Napisz do nas na:
straz@sosnowiec.kmpsp.gov.pl

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w SOSNOWCU

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Wręczenie aktu powołania Komendanta Miejskiego PSP w Sosnowcu

10.07.2018

W piątek (6 lipca) wiceminister Jarosław Zieliński w obecności Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. bryg. Leszka Suskiego wręczył akty powołania i powierzenia obowiązków oficerom PSP.

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej powierzył mł. bryg. mgr inż. Wojciechowi Nawarze pełnienie obowiązków Zastępcy Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. Powołano również komendantów miejskich PSP w Sosnowcu i Włocławku oraz komendantów powiatowych PSP w Rypinie, Nidzicy, Szczytnie, Turku i Środzie Wielkopolskiej.

Podczas uroczystości Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński pogratulował nowo powołanym komendantom, życząc owocnej służby.

 

 

 

źródło:  https://www.mswia.gov.pl

 

Na stanowisko Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu został powołany mł. bryg. mgr inż. Radosław Lendor